HASTANE HAKKINDA

Sağlık hizmetiyle ilgili beklentiler ve hedefler her geçen gün gelişiyor ve değişiyor. İnsana değer veren ve sağlığı en kutsal hak bilen bir anlayışla sağlık hizmeti vermenin sorumluluğunu anlatabilmek zor. Bu duygularla açılışımızı yapmış olduğumuz 9 Haziran 2006 tarihinden bu yana hedefimiz, "sizin hastaneniz" olabilmektir.

Afyon PARKHAYAT Hastanesi, 15.000m² kapalı alana ve 43'ü yoğun bakım yatağı olmak üzere toplam 152 yatak kapasitesine sahiptir. Hastanede 6 ameliyathane, 19 yataklı Diyaliz Ünitesi, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Güzellik Merkezi ve Tüp bebek merkezimiz bulunmaktadır.

Bölgenin en büyük özel hastanesi olan hastanemizde 32 branşta 71 hekim ve toplam 523 personel ile sağlık hizmeti sunulmaktadır. Büyük ölçüde ulaşmış olduğumuz bölgenin referans hastanesi olma hedefimizi, sağlık turizminde de öncü, bilinen ve beğenilen bir marka olarak geliştirmek istiyoruz. Amatör bir ruhla ve profesyonel bir yaklaşımla, "sizin için en iyisini" sunabilmek adına çalışmalarımız devam etmektedir...

Hızlı Randevu